• Ümraniye gergi tavan çalışmamız
  • Ümraniye gergi tavan çalışmamız
  • Ümraniye gergi tavan çalışmamız
  • Ümraniye gergi tavan çalışmamız
  • Ümraniye gergi tavan çalışmamız
  • Ümraniye gergi tavan çalışmamız

Neler Yaptık:

Ümraniye gergi tavan firması olarak Ümraniye çevresindeki konut ve iş yerlerinizin her tür asma tavan dekorasyon işlerini en kaliteli germe tavan ürünlerini kullanarak ekonomik şekilde yapıp teslim ediyoruz. Evlerinde görsel ve mecburi değişikliğe karar vermiş sayın Ümraniye müşterilerilerimize gergi tavançözümlerini kuvvetle öneriyoruz. Yazımızı okumadan lütfen karar vermeyiniz.
 
Evet, gergi tavan uygulaması ile uzun süren tüm bu sıkıntılara katlanmak zorunda kalmayacağınız gibi evinizi sanal olarak Ümraniye bölgesinden kuşların uçuştuğu oksijen deposu Kazdağları’nın yeşil ormanlarına veya rengarenk balıklarla dolu Ege’nin mavi denizinin derinliklerine taşıyabilirdiniz! Üstelik hemen hemen aynı masrafa fakat çok kısa sürede bu temiz ve büyük değişimi yaşamak istemez miydiniz?
 
Ya da Ümraniye bölgesinde bir büronuz, işyeriniz veya eğlence mekanınız var. Müşterilerinizi çok daha etkileyici, kimi zamanda daha romantik ortamlarda ağırlamak istemez misiniz? Cevabınız evet ise endirekt renkli LED ışıklarla direkt veya endirekt olarak aydınlatılmış gergi tavan sistemleri tam size göre.
 
Ümraniye gergi tavan sistemleri  bölgede işin büyüklüğüne göre bir veya birkaç gün içinde ortalığı fazla karıştırmadan ve asgari kirleterek ışıklı germe tavankurabilmektedir. Uzun ömürlü olup bakımları ve temizlenmeleri kolaydır. Toz tutmayan hijyenik ve haif malzemelerdir. Sudan ve nemden etkilenmezler, ısı yalıtımı sağlarlar. Alev almadıklarından insan hayatnı tehdit etmezler. Ortamın akustik özelliklerini artırır ve ses yalıtımı sağlarlar. Oluşturulan kıvrımlarla ve üzerlerine baskı yapılmış olağan üstü görsellerle renkli ışıklar altında çok etkileyici yaşam ortamları oluşturmak mümkündür.